Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Save
gl: Gardar

en: Core
gl: Núcleo

en: All
gl: Todo

en: Install
gl: Instalar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Theme name
gl: Nome do tema

en: Wide
gl: Ancho

en: Narrow
gl: Estreito
