Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Save
he: שמירה

en: Core
he: ליבה

en: All
he: הכל

en: Normal
he: נורמלי

en: Install
he: התקנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Wide
he: רחב

en: Narrow
he: צר
