Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Save
ro: Salvare

en: Core
ro: Nucleu

en: All
ro: Toate

en: Install
ro: Instalare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Theme name
ro: Numele temei

en: Wide
ro: Larg

en: Breakpoint group
ro: Grup de puncte de întrerupere

en: Narrow
ro: Îngust
