Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Core
mr: मूळ

en: All
mr: सर्व

en: Normal
mr: साधारण

en: Install
mr: इन्स्टॉल
