Omega (8.x-5.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Normal
ne: साधारण

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: 1
ne: १

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
