Omnisend (1.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: About
ar: حول
