Omnisend (1.1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: API Key
be: Ключ API

en: About
be: Аб

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
