Omnisend (1.1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: About
bo: གསལ་བཤད
