Omnisend (1.1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post
