Omnisend (1.1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Gender
el: Γένος

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: About
el: Περί
