Omnisend (1.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo
