Omnisend (1.1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Country code
fi: Maakoodi

en: About
fi: Tietoja
