Omnisend (1.1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Type
hu: Típus

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Gender
hu: Nem

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Country code
hu: Országkód

en: About
hu: Leírás

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: No items found
hu: Nem találhatók tételek

en: First name field
hu: Keresztnév mező

en: Last name field
hu: Vezetéknév mező

en: Email field
hu: E-mail mező

en: Send welcome email
hu: Üdvözlő e-mail küldése

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások
