Omnisend (1.1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: API Key
is: API Lykill

en: Address
is: Heimilisfang

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Country code
is: Landnúmer

en: About
is: Um
