Omnisend (1.1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: None
ja: なし

en: Country
ja: 国

en: Name
ja: 名前

en: Address
ja: 住所

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Gender
ja: 性別

en: Country code
ja: 国コード

en: About
ja: アバウト

en: No items found
ja: 項目は見つかりませんでした

en: Development settings
ja: 開発設定
