Omnisend (1.1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: About
lt: Apie
