Omnisend (1.1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: About
my: အကြောင်း
