Omnisend (1.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: About
ne: बारेमा
