Omnisend (1.1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: None
oc: Pas cap

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Gender
oc: Sèxe

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: About
oc: A prepaus
