Omnisend (1.1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Type
ru: Тип

en: None
ru: Нет

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: API Key
ru: Ключ API

en: Address
ru: Адрес

en: State
ru: Состояние

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Gender
ru: Пол

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Country code
ru: Код страны

en: About
ru: Информация

en: No items found
ru: Материалов не найдено

en: Form id
ru: Идентификатор формы

en: Send welcome email
ru: Отправлять приветственное письмо

en: Development settings
ru: Настройки разработки
