Omnisend (1.1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: About
sk: Informácie o
