Omnisend (1.1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: ID
th: ไอดี

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: About
th: เกี่ยวกับ
