Omnisend (1.1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Type
tr: Tip

en: None
tr: Hiçbiri

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
