Omnisend (1.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Address
ug: ئادرېس

en: About
ug: ھەققىدە
