Omnisend (1.1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Type
uk: Тип

en: None
uk: Немає

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Gender
uk: Стать

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Country code
uk: Код країни

en: About
uk: Про модуль

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: No items found
uk: Немає елементів

en: Form id
uk: Ідентифікатор форми

en: Send welcome email
uk: Відправляти лист-привітання

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.
