Omnisend (1.1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: State
az: Dövlət

en: About
az: Haqqında
