Omnisend (1.1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус
