Omnisend (1.1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Gender
ca: Gènere

en: About
ca: Detalls

en: No items found
ca: No s'ha trobat cap element
