Omnisend (1.1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: None
da: Ingen

en: Country
da: Land

en: Name
da: Navn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Address
da: Adresse

en: State
da: Status

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Gender
da: Køn

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Country code
da: Landekode

en: About
da: Om

en: Campaigns
da: Kampagner
