Omnisend (1.1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Type
et: Liik

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Gender
et: Sugu

en: Country code
et: Riigikood

en: About
et: Programmist
