Omnisend (1.1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: About
eu: (r)i buruz
