Omnisend (1.1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Gender
fa: جنسیت

en: Country code
fa: کد کشور

en: About
fa: درباره
