Omnisend (1.1.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Address
fr: Adresse

en: State
fr: État

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: Gender
fr: Sexe

en: Enable debugging
fr: Activer le débogage

en: Country code
fr: Code pays

en: About
fr: À propos

en: Campaigns
fr: Campagnes

en: No items found
fr: Aucun élément trouvé

en: Birth date
fr: Date de naissance

en: Development settings
fr: Paramètres de développement
