Omnisend (1.1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Postal code
gl: Código postal

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Country code
gl: Código de país

en: About
gl: Información
