Omnisend (1.1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: About
he: אודות
