Omnisend (1.1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Country
hi: देश

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Address
hi: पता

en: State
hi: अवस्था

en: About
hi: के बारे में
