Omnisend (1.1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: About
hr: Opis
