Omnisend (1.1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: None
id: Tiada

en: Country
id: Negara

en: Name
id: Nama

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: About
id: Tentang

en: Development settings
id: Pengaturan pengembangan
