Omnisend (1.1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Type
it: Tipo

en: None
it: Nessuno

en: Country
it: Paese

en: Name
it: Nome

en: Address
it: Indirizzo

en: State
it: Stato

en: City
it: Città

en: Postal code
it: Codice postale

en: Gender
it: Sesso

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: About
it: Informazioni

en: Send welcome email
it: Invia email di benvenuto
