Omnisend (1.1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: None
lv: Nav

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Country code
lv: Valsts kods

en: About
lv: Par
