Omnisend (1.1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: None
nl: Geen

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Gender
nl: Geslacht

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Country code
nl: Landcode

en: About
nl: Over

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: No items found
nl: Geen zoekresultaten

en: Birth date
nl: Geboortedatum

en: Email field
nl: E-mailveld

en: Send welcome email
nl: Welkomst e-mail versturen

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen
