Omnisend (1.1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: API Key
pl: Klucz API

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Gender
pl: Płeć

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Country code
pl: Kod kraju

en: About
pl: O stronie

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Email field
pl: Pole email

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne
