Omnisend (1.1.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: None
pt: Nenhum

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: API Key
pt: Chave API

en: Address
pt: Morada

en: State
pt: Estado

en: City
pt: Município/Concelho

en: Postal code
pt: Código postal

en: Gender
pt: Sexo

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Country code
pt: Código do país

en: About
pt: Sobre

en: Campaigns
pt: Campanhas

en: First name field
pt: Campo do primeiro nome

en: Last name field
pt: Campo do último nome

en: Development settings
pt: Definições de desenvolvimento
