Omnisend (1.1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Țară

en: Name
ro: Nume

en: API Key
ro: Cheie API

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Country code
ro: Cod țară

en: About
ro: Despre
