Omnystudio (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: About
bo: གསལ་བཤད
