Omnystudio (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Duration
et: Kestus

en: About
et: Programmist
