Omnystudio (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Duration
oc: Durada

en: About
oc: A prepaus
