Omnystudio (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Duration
sk: Trvanie

en: About
sk: Informácie o
