Omnystudio (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Duration
eu: Iraupena

en: About
eu: (r)i buruz
