Omnystudio (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Duration
he: משך

en: About
he: אודות
